bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 19 maja 2012
  • wyświetleń: 3103

Prace przy ulicy Lwowskiej

Trwa pierwszy etap prac remontowych przy ul. Lwowskiej. Całość zadania będzie obejmowała rozbiórkę zniszczonej infrastruktury drogowej, wykonanie nowych warstw konstrukcyjnych jezdni, zatok autobusowych, chodników i zjazdów. Przewidywany termin zakończenia robót to koniec września 2012 r., przy czym do końca sierpnia przewiduje się zakończenie robót na jezdni ulicy Lwowskiej na odcinku od ul. Stojałowskiego do ulicy Piłsudskiego.

Lwowska
Prace przy ulicy Lwowskiej w Bielsku-Białej. · fot. UM Bielsko-Biała


W trakcie realizacji robót wprowadzone zostaną zmiany w organizacji ruchu, do których założenia wstępne zamieszczamy poniżej:

Etap I - trwa obecnie, około 3 tygodni - zamkniecie ulicy Lwowskiej: jezdnia zachodnia od cmentarza do ul. Piłsudskiego (bez skrzyżowania). Ruch poprowadzony jest dwukierunkowo po wolnej od robót jezdni, powrót na jezdnię zachodnią przed początkiem pasa do skrętu w ul. Piłsudskiego. Lokalizacja przystanków autobusowych bez zmian.

Etap II - około 3 tygodnie - zamknięcie ulicy Lwowskiej: jezdnia wschodnia od ul. Piłsudskiego (bez skrzyżowania) do cmentarza. Ruch poprowadzony zostanie dwukierunkowo po wolnej od robót jezdni, powrót na jezdnię wschodnią przed początkiem pasa do skrętu w ul. Piłsudskiego. Lokalizacja przystanków autobusowych bez zmian.

W dalszych etapach wykonawca inwestycji przystąpi do robót na odcinku ulicy Lwowskiej od ulicy Piłsudskiego i ul. Stojałowskiego, kolejno realizując najpierw jezdnię zachodnią, a następnie wschodnią.

new / bielsko.info
źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.