bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 11 października 2019
  • wyświetleń: 1739

Dyrektor Szpitala Pediatrycznego: szpital pracuje normalnie

Dzisiaj w Szpitalu Pediatrycznym zorganizowano konferencję prasową, w której udział wzięli starosta bielski Andrzej Płonka i dyrektor Szpitala Pediatrycznego w Bielsku-Białej Ryszard Odrzywołek. Dyrektor szpitala dementował informacje o zamknięciu oddziału Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii Dzieci i Noworodków .

szpital pediatryczny
fot. Szpital Pediatryczny w Bielsku-Białej


Kilka dni temu w przestrzeni medialnej pojawiła się informacja, że zarządzeniem dyrektora Szpitala Pediatrycznego wstrzymano przyjęcia na Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii Dzieci i Noworodków.

Na konferencji prasowej starosta i dyrektor szpitala wielokrotnie podkreślali, że placówka pracuje i funkcjonuje normalnie, przyjmuje pacjentów bez żadnych zakłóceń, nie ma zagrożenia kadrowego i ekonomicznego oraz żadnych przesłanek o ograniczaniu pracy jego oddziałów.

konferencja
Konferencja starosty bielskiego i dyrektora Szpitala Pediatrycznego w Bielsku-Białej · fot. Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.