bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 2 października 2019
  • wyświetleń: 4760

Limuzyna prezydenta na sprzedaż. Cena wywoławcza 64 tys. złotych

Urząd Miejski w Bielsku-Białej zamierza sprzedać cztery samochody osobowe. Jednym z pojazdów jest limuzyna Lancia Thema, z której korzystali prezydenci Jacek Krywult i Jarosław Klimaszewski.

samochód prezydenta, lancia,
Limuzyna prezydenta na sprzedaż. Cena wywoławcza 64 tys. złotych · fot. bielsko.info


Egzemplarz Lancii Themy, który służył prezydentom Bielska-Białej, został wyprodukowany w 2014 roku. Przez pięć lat samochód przejechał 100 700 kilometrów. Z opinii rzeczoznawcy, która została udostępniona osobom zainteresowanym nabyciem samochodu, dowiadujemy się m.in. o śladach naprawy blacharsko-lakierniczej na błotniku przednim i tylnym, a także zarysowaniach i odpryskach powłoki lakierowej.

Limuzynę wyceniono na kwotę 64,4 tys. złotych i tyle samo wynosi cena wywoławcza.

Ponadto Urząd Miejski w Bielsku-Białej sprzedaje dwa Chevrolety Spark (cena wywoławcza 11,1 tys. zł i 12,7 tys. zł), a także Toyotę Corollę Verso (cena wywoławcza 9,9 tys. złotych).

Oferty należy składać w Wydziale Organizacji Nadzoru Referatu Gospodarczego do 3 października do godziny 10.00. Szczegóły w Biuletynie Informacji Publicznej.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.