bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 1 października 2019
  • 6 października 2019
  • wyświetleń: 20126

[WIDEO, ZDJĘCIA] Jarosław Kaczyński na konwencji PiS w Bielsku-Białej

Hymn Polski otworzył konwencję Prawa i Sprawiedliwości, która odbyła się w sobotni wieczór w auli Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej. Gościem głównym spotkania z wyborcami był prezes Jarosław Kaczyński.

Loading...


Do wyborów pozostało już tylko kilka dni. Jarosław Kaczyński mówił o tym, że liczy się każdy głos. - Pracujemy do samego końca, przekonujemy innych, aby wzięli udział w wyborach. Każdy głos jest ważny. Wierzę, że 13 października społeczeństwo wybierze naszą drogę - drogę dobrej, polskiej zmiany - mówił prezes Prawa i Sprawiedliwości.

Jarosław Kaczyński na konwencja PiS w Bielsku-Białej - 05.10.2019 · fot. PiS


- Uzyskaliśmy coś, co jest w polityce bezcenne - wiarygodność. Prawo i Sprawiedliwość dokonuje wielkiej zmiany- przywraca demokrację, a jednocześnie pokazuje nowe perspektywy dla Polski - mówił Jarosław Kaczyński.

W konwencji Prawa i Sprawiedliwości wzięli także udział posłowie Parlamentu Europejskiego: Joachim Brudziński, Izabela Kloc i Jadwiga Wiśniewska, posłowie na Sejm: Stanisław Szwed, Grzegorz Puda i Kazimierz Matuszny, Jacek Falfus, senatorowie: Andrzej Kopeć i Andrzej Kamiński, a także wicewojewoda śląski Jan Chrząszcz i kandydaci do Sejmu w okręgu nr 27.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.