bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 1 października 2019
  • wyświetleń: 2057

Poniedziałkowa wichura nie wyrządziła większych strat

Komenda Miejska PSP w Bielsku-Białej odnotowała minionej doby ponad trzydzieści interwencji związanych z silnym wiatrem. Najwięcej zdarzeń było na terenie Bielska-Białej i Czechowic-Dziedzic.

Większość z nich dotyczyła usuwania powalonych konarów drzew. Ponadto w Bielsku-Białej przy ulicy Pedagogicznej konar drzewa spadł na dwa jadące samochody osobowe. Na szczęście żadna z podróżujących nimi osób nie została ranna.

Przy ulicy Langiewicza w wyniku silnych podmuchów wiatru uszkodzeniu uległ ekran dźwiękochłonny. Strażacy ściągnęli ekran na ziemię i zabezpieczyli.

Z kolei przy ulicy Towarzystwa Szkoły Ludowej drzewo przewróciło się na płot, uszkadzając około 1m2 dachu. W wyniku czego doszło do zerwania rynny i wybicia okna w budynku wielorodzinnym. Działania zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i pocięciu złamanego drzewa.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.