bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 26 września 2019
  • 29 września 2019
  • wyświetleń: 2861

Podróż koleją może być tańsza. Wspólny bilet kilku przewoźników

Od 23 września podróżni mają do dyspozycji więcej możliwości zakupu biletów. W kasach Kolei Śląskich istnieje już możliwość zakupu biletów z wybranej oferty innych przewoźników, biletów z oferty Wspólny Bilet oraz biletów w ramach Pakietu Podróżnika.

bielskobiala,bielsko,dworzec,pociag,kolej,kolejeslaskie,pkpintercity,ilovebb,fotodnia,instagram
#bielskobiala #bielsko #dworzec #pociag #kolej #kolejeslaskie #pkpintercity #ilovebb - 14.09.2017


Wśród przewoźników, którzy zostali objęci wspólną sprzedażą z Kolejami Śląskimi, znajdują się: PKP Intercity, Koleje Mazowieckie, Koleje Wielkopolskie, Łódzka Kolej Aglomeracyjna, PKP Szybka Kolej Miejska w Trójmieście, Koleje Małopolskie. W naszych kasach można kupić również bilety na przejazdy pociągami spółki Arriva RP. Jednocześnie Koleje Śląskie nadal będą prowadzić wspólną sprzedaż z Przewozami Regionalnymi, na zasadach obowiązujących dotychczas.

Nowością w sprzedaży jest też Wspólny Bilet - to oferta, która pozwala podróżować pociągami różnych przewoźników na podstawie jednego biletu, a im więcej pokonuje się w ten sposób kilometrów, tym tańsza może być podróż.

Szczegóły tej oferty można znaleźć w Zasadach i warunkach stosowania Wspólnego Biletu.

ab / bielsko.info, źródło: Koleje Śląskie

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.