bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 25 września 2019
  • wyświetleń: 7643

[WIDEO] Ukradli sprzęt gaśniczy. Czy ktoś rozpoznaje tych mężczyzn?

Śledczy z wydziału kryminalnego Komisariatu III Policji w Bielsku-Białej poszukują dwóch sprawców kradzieży agregatu gaśniczego w Bielsku-Białej na terenie stacji paliw BP Szarotka przy ul. Cieszyńskiej 176. Do kradzieży doszło w dniu 4 sierpnia 2019 roku. Publikujemy wizerunki poszukiwanych mężczyzn, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu ich personaliów.Komisariat Policji III w Bielsku-Białej prowadzi postępowanie w sprawie kradzieży agregatu gaśniczego w Bielsku-Białej na terenie stacji paliw BP Szarotka przy ul. Cieszyńskiej 176. Do kradzieży doszło w dniu 4 sierpnia 2019 roku. Publikujemy wizerunki poszukiwanych mężczyzn, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jego personaliów.

Kradzieży, dokonało dwóch sprawców, obydwaj to młodzi mężczyźni w wieku około 20 lat. Jeden z nich miał na sobie bluzę z napisem "NO MERCY".

kradzież
Sprawcy kradzieży agregatu gaśniczego w Bielsku-Białej na stacji paliw BP · fot. KMP Bielsko-Biała


Wszelkie informacje mogące przyczynić się do identyfikacji sprawcy, prosimy kierować do Komisariatu Policji III w Bielsku-Białej przy ul. Traugutta 2c, tel. 33 4 800 300, nr alarmowy 112, adres e-mail: kp3@bielsko.ka.policja.gov.pl.

ab / bielsko.info
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.