bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 24 września 2019
  • wyświetleń: 1189

Co podarować ukochanej osobie z okazji rocznicy ślubu? Prezentujemy kilka ciekawych pomysłów

Materiał partnera:

Rocznica ślubu jest doskonałą okazją do świętowania, niezależnie od tego, czy przeżyliście razem rok, czy kilkadziesiąt lat. Warto celebrować wspomnienia z tego uroczystego dnia, jednocześnie ciesząc się z kolejnego roku spędzonego razem, w zgodzie i miłości. Aby podkreślić wagę wydarzenia, dobrze jest obdarować męża lub żonę pięknym prezentem. Stanie się on pamiątką, na którą oboje będziecie patrzeć z uśmiechem. Tylko jaki podarek wybrać? Poniżej znajdziesz cztery kreatywne propozycje. Gwarantujemy, że spodobają się Twojej drugiej połówce!

Co podarować ukochanej osobie z okazji rocznicy


1. Album lub srebrna ramka na zdjęcieJeżeli dotąd nie wywołaliście zdjęć z wesela, rocznica ślubu jest ku temu doskonałą okazją. Zaopatrzcie się w elegancki album, do którego wkleicie fotografie. A może macie jedno ulubione zdjęcie, które zasługuje na to, by postawić je na półce w salonie? W takim przypadku zajrzyjcie na przykład do sklepu Grawercom i wybierzcie wspólnie ozdobną ramkę. Dodatkowym atutem takiego rozwiązania jest możliwość wykonania grawerunku na odwrocie ramki. Umieśćcie tam ulubiony cytat, dedykację dla ukochanej osoby lub tekst przysięgi małżeńskiej.

2. Nieśmiertelnik, czyli idealny prezent dla niegoChcesz sprawić radość swojemu mężowi i podarować mu coś, co przypomni mu o Tobie nawet w pracy, w środku dnia? Świetnym rozwiązaniem jest grawerowana zawieszka z łańcuszkiem, czyli popularny, męski nieśmiertelnik. To dosyć oryginalny prezent na rocznicę ślubu, ale jeśli Twój ukochany lubi nosić biżuterię, z pewnością sprawi mu on radość. Na blaszce można wygrawerować Wasze inicjały, datę wesela albo krótki miłosny cytat. Tutaj ogranicza Was tylko Wasza wyobraźnia.

3. Kieliszki i karafka na winoRocznica ślubu to idealny moment, by wznieść toast za wspólnie przeżyte lata i z nadzieją patrzeć w przyszłość. Najlepsze okaże się wino, które, tak jak Wasze małżeństwo, dojrzewa z upływem czasu. Napój ten powinien mieć odpowiednią oprawę, czyli ozdobną karafkę. Piękne modele wraz z możliwością grawerowania znajdziesz chociażby w sklepie Grawercom. Do niektórych z nich dołączone są pasujące kieliszki, tworzące ekskluzywny zestaw, wytwornie prezentujący się na półce.

4. Ozdobny wazon, koniecznie z zawartościąKtóra kobieta nie lubi od czasu do czasu dostać w prezencie kwiatów? Twoja żona na pewno ucieszy się z pięknego bukietu - Ty za to dołóż wszelkich starań, aby cieszył oczy jak najdłużej. W tym celu dołącz do prezentu stylowy, szklany wazon. Szczególnie pięknie prezentują się modele matowe, zdobione srebrem i bursztynem. Jeżeli chcesz, możesz wybrać przezroczysty lub barwny wazon z grawerowaną dedykacją. Ukochana będzie wręcz oczarowana podarkiem!