bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 23 września 2019
  • wyświetleń: 10898

[FOTO] Wypadek na Górskiej. Wygrana walka o życie kierowcy!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

W poniedziałek, 23 września około godziny 9:15 przy ulicy Górskiej w Bielsku-Białej miał miejsce wypadek drogowy. Zdarzenie miało miejsce na wysokości posesji 36 (budynek wodociągów). Interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

Wypadek na ul. Górskiej - 23.09.2019 · fot. Bielskie Drogi


Okoliczności w jakich doszło do wypadku pozostają na tę chwilę zagadką. Nie ma naocznych świadków, a jedyny uczestnik znajduje się w krytycznym stanie. Pojazd marki Renault Kangoo stał zaparkowany pod bramą wejściową na teren wodociągów. Kierowca Renault Clio jadąc ulicą Górską w stronę centrum miasta, z niewiadomych na tę chwilę przyczyn zjechał najpierw na przeciwległy pas ruchu, a następnie na chodnik gdzie zderzył się z zaparkowanym Renault Kangoo. Siła uderzenia była potężna.

Sprawca zdarzenia znajdował się w zmiażdżonym samochodzie. Mężczyzna nie dawał żadnych oznak życia. Kierowcy, którzy zatrzymali się przy wypadku nie podjęli akcji reanimacyjnej. Uczynili to dopiero strażacy z JRG-1, którzy jako pierwsi dotarli na miejsce zdarzenia. Po chwili dołączyli do nich druhowie OSP Straconka i ratownicy medyczni z Bielskiego Pogotowia Ratunkowego. Walka o życie kierowcy trwała kilkadziesiąt minut i zakończyła się powodzeniem. Ranny w stanie krytycznym trafił do szpitala. Jego tożsamość nie jest znana. Mężczyzna był w średnim wieku i nie miał przy sobie żadnych dokumentów. Dopiero około godziny 12.00 ustalono dane mężczyzny.

Wyjaśnianiem okoliczności zdarzenia zajmują się policjanci z bielskiej drogówki. Podejrzewa się, że najbardziej prawdopodobną przyczyną wypadku był problem zdrowotny kierowcy Renault Clio (zawał serca). Utrudnienia w ruchu na ulicy Górskiej mogą potrwać kilka godzin.

sid / bielsko.info
źródło: bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj