bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 20 września 2019
  • wyświetleń: 4618

Utrudnienia na skrzyżowaniu w Białej. Wytyczono objazdy

Za nami:

Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej informuje, iż w dniu 21.09.2019 r. zostanie wprowadzona tymczasowa organizacji ruchu, polegająca na częściowym zamknięciu w godz. 7.00-12.00 skrzyżowania ul. Lipnickiej z ul. Żywiecką (zamknięty zastanie wlot ul. Lipnickiej) oraz ul. Żywieckiej, k.Lwowska, na odcinku od ul. Tadeusza Rychlińskiego do ul. Lipnickiej.

W związku z powyższym, objazd dla pojazdów osobowych pomiędzy ul. Żywiecką, a ul. Lipnicką, w obu kierunkach poprowadzony będzie ul. Akademii Umiejętności oraz ul. Marii Skłodowskiej-Curie.

Z kolei objazd dla autobusów poprowadzony zostanie w obu kierunkach ul. Akademii Umiejętności oraz ul. Cmentarną (na ul. Cmentarnej będzie obowiązywał ruch wahadłowy - sterowany ręcznie). Szczegółowe informacje o kursowaniu autobusów zostały zamieszczone na stronie rozklady.bielsko.pl w zakładce komunikaty.

Z kolei od godz. 12.00 przywrócona zostanie przejezdność na skrzyżowaniu ul. Lipnickiej z ul. Żywiecką. Jednocześnie zostanie zamknięty wlot ul. Marii Skłodowskiej-Curie (od strony ul. Żywieckiej). Dojazd będzie możliwy od ul. Akademii Umiejętności.

Na ul. Żywieckiej (na odcinku od ul. Lipnickiej do ul. Marii Skłodowskiej-Curie) ruch będzie się odbywał dwukierunkowo, po jednym pasie ruchu w każdym kierunku, po jezdni w stronę Żywca.

Utrudnienia będą występować do 22.09.2019 r.

ab / bielsko.info, źródło: MZD Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.