bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 20 września 2019
  • wyświetleń: 2110

W Jaworzu powstanie straż gminna? Wójt zachęca do dyskusji

W ostatnich tygodniach na terenie Jaworza odnotowano kilka aktów wandalizmu. Wójt gminy rozpoczął dyskusję na temat ewentualnego powołana do życia straży gminnej.

- W związku z ostatnimi (i przedostatnimi) przypadkami wandalizmu w naszej gminie poddaję pod 'wstępne' konsultacje pomysł utworzenia w Jaworzu #StrażGminna na wzór i podobieństwo #StrażMiejska. Sam, co prawda nie jestem jej orędownikiem, ale to, co ostatnio się dzieje, sprawia, że coraz bardziej zależy mi na zwiększeniu bezpieczeństwa w Jaworzu. Stąd też moje zapytanie... - poinformował wójt Jaworza na swojej stronie na Facebooku.

W popularnym serwisie społecznościowym Radosław Ostałkiewicz utworzył ankietę. Wójt Jaworza zapytał internautów, czy w Jaowrzu powinna powstać straż gminna. Dotychczas na pytanie odpowiedziało 595 osób. Zdania są podzielone: 53% ankietowanych jest za powstaniem straży, 47% przeciw.

Loading...

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.