bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 20 września 2019
  • 21 września 2019
  • wyświetleń: 2968

Kandydatka Lewicy rozdaje wyborczą... włoszczyznę

Agnieszka Lamek-Kochanowska, dwójka na liście kandydatów listy Lewicy w okręgu nr 27 będzie prowadzić kampanię wyborczą rozdając pęczki włoszczyzny, z których można ugotować zupę. Tym gestem pragnie pokazać, że warzywa, podstawa naszej diety stają się dobrem niemal luksusowym. Jako przedstawicielka Lewicy chce też symbolicznie wskazać zagrożenia klimatyczne i ich wpływ na nasze życie.

Agnieszka Lamek-Kochanowska
Agnieszka Lamek-Kochanowska · fot. materiały prasowe


Agnieszka Lamek-Kochanowska, dwójka na liście kandydatów listy Lewicy rozpoczęła kampanię wyborczą rozdając pęczki włoszczyzny, z których można ugotować zupę. Tym gestem pragnie pokazać, po pierwsze, że warzywa, podstawa naszej diety drożeją.

- Lewica dostrzega zagrożenia klimatyczne i ich wpływ na nasze życie. Po drugie wmawia się nam od 30 lat, że nie ma darmowych obiadów. Lewica mówi - mamy prawo nie tylko do darmowych, ale przede wszystkim do tanich obiadów. Mamy do nich prawo bo pracujemy nie jesteśmy darmozjadami - mówi Agnieszka Lamek-Kochanowska.

Agnieszka Lamek-Kochanowska
Agnieszka Lamek-Kochanowska · fot. materiały prasowe

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.