bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 19 września 2019
  • 22 września 2019
  • wyświetleń: 2890

Na Złotych Łanach podziękują wolontariuszom za pracę

Za nami:

W niedzielę 22 wrześniua, w godz. 15:00-17:00, na Placu rekreacyjnym Kameleon koło Tesco przy ul. Jutrzenki, odbędą się obchody "Dnia Wolontariusza na osiedlu Złote Łany".

złote łany, bloki, blok
osiedle Złote Łany · fot. bielsko.info


- W programie uroczysta część oficjalna, promująca wolontariat, w której chcemy wyrazić wdzięczność naszym wolontariuszom za trud i zaangażowanie w pracę, wykonywaną z potrzeby serca. Podziękujemy również współpracującym instytucjom za wspieranie działań Fundacji na rzecz lokalnej społeczności. Planujemy ciepły poczęstunek dla uczestników oraz atrakcyjną część artystyczną z występem bielskiej Grupy Perkusyjnej „Walimy w kocioł”, a także warsztaty rytmiczno-muzyczne dla wolontariuszy i uczestników, które poprowadzi grupa perkusyjna - informuje Krystyna Pytel, animator społeczny Fundacji Aktywności Społecznej Złote Łany.

Jest to druga impreza tego rodzaju na osiedlu. Świętowanie Dnia Wolontariusza staje się osiedlową tradycją.

Wolontariusze fundacji od lat już wspierają starszych, niesamodzielnych mieszkańców osiedla w codziennych drobnych czynnościach, pomagają w cyklicznych zbiórkach żywności, udzielają korepetycji i wspomagają Fundację w jej działaniach statutowych.

Zorganizowanie imprezy było możliwe dzięki projektowi unijnemu „Zintegrowana Animacja Społeczna w Bielsku-Białej”, w którym uczestniczy Fundacja, wspólnie z Teatrem Grodzkim i liderem projektu, którym jest Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej.

W przypadku złej pogody impreza zostanie przeniesiona pod zadaszenie pawilonów handlowych (tzw. żółtych pawilonów) przy ul. Jutrzenki.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.