bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 19 września 2019
  • wyświetleń: 3355

[ZDJĘCIA] Policjanci zabezpieczali mecz podwyższonego ryzyka

Policjanci z Bielska-Białej wspólnie z mundurowymi z bielskiego Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji oraz strażnikami miejskimi zabezpieczali mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami TS Podbeskidzie Bielsko-Biała i Miedź Legnica. Mundurowi strzegli bezpieczeństwa nie tylko wokół stadionu i na trasach dojazdowych, ale w całym mieście.

Policjanci zabezpieczali mecz podwyższonego ryzyka · fot. KMP Bielsko-Biała


Nad bezpieczeństwem kibiców czuwali policjanci z Bielska-Białej wspierani przez mundurowych z pododdziału prewencji w Wapienicy. W związku z tym, że był to mecz podwyższonego ryzyka wdrożone zostały szczególne środki ostrożności nie tylko wokół stadionu, ale w całym mieście.

Policjanci współpracowali ze strażą pożarną i strażakami miejskimi oraz służbami ochrony. Zabezpieczeniem dowodził I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Bielsku-Białej; mł. insp. Dariusz Zajda wraz z Dowódcą Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Bielsku-Białej mł.insp. Dariuszem Fajferkiem.

W trakcie meczu oraz po jego zakończeniu nie doszło do żadnych zdarzeń nadzwyczajnych. Zwyciężyły zasady fair-play i kibicowania w zdrowym, sportowym duchu.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.