Wiadomości

  • 16 września 2019
  • wyświetleń: 7688

[FOTO] Wypadek motocyklowy w Hałcnowie. Ranny 16-latek!

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 15 września około godziny 17:00 na skrzyżowaniu ulic Wyzwolenia i Księżycowej w Bielsku-Białej. Samochód osobowy zderzył się tam z motocyklem. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

Wypadek w Hałcnowie - 15.09.2019 · fot. Bielskie Drogi


Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 70-letni kierowca Volvo wymusił pierwszeństwo na 16-letnim motocykliście, który podróżował wraz z pasażerką (także niepełnoletnią). W wyniku zderzenie nastolatek doznał poważnego urazu nogi i trafił do szpitala. Zdarzenie zakwalifikowano jako wypadek drogowy, którego finał będzie miał miejsce w sądzie. Pasażerka także ucierpiała, ale jej obrażenia nie są poważne.

Przez blisko godzinę ulica Wyzwolenia była wyłączona z ruchu co spowodowało duże utrudnienia. Po zakończeniu wstępnych czynności dochodzeniowo-śledczych przywrócono ruch wahadłowy. Sumarycznie utrudniania trwały około dwie godziny.

sid / bielsko.info

źródło: bielskiedrogi.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj