bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 24 września 2019
  • wyświetleń: 3248

Sześć miesięcy trwała metamorfoza kobiet z regionu

W trakcie finałowej gali trzeciej edycji projektu "Metamorfoza Nowe Życie Mamy" zobaczymy szczegółowo jak przebiegała 6-miesięczna metamorfoza trzech pań.

metamorfoza


Inicjatorką akcji jest Halina Gawlińska-Wróbel. Matka, która na co dzień stara się pogodzić swoją pracę z rolą mamy. Świadomość, że wygląd zewnętrzny ma ogromny wpływ na samopoczucie, samoocenę oraz pewność siebie, sprawiła, że postanowiła pomagać innym mamom.

- „Projekt "Metamorfoza Nowe Życie” to ukoronowanie starań naszego zespołu o wszechstronne i kompleksowe podejście do budowania lepszego samopoczucia naszych klientów. Uczestnik rzeczonego projektu przechodzi absolutną transformację. To reperkusja wspomnianych wcześniej analiz i pokłosie tegorocznego projektu: „Metamorfoza Nowe Życie Mamy”, którego rozmach i spektakularne efekty, wbudziły żywe zainteresowanie szerokiej rzeszy obserwatorów, a w nas samych - wzbudziły ukryte pokłady energii do walki o więcej! Sama urodziłam 3 dzieci, wiem jakie emocje towarzyszą kobietom tuż po porodzie, jak ciężko wrócić do formy i odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Mam wiele przyjaciółek i znajomych; wiem że i im, towarzyszyły podobne odczucia. Postanowiłam więc zawalczyć o podbeskidzkie „mamuśki” i zmotyowować je do walki o siebie - mówi Halina Gawlińska-Wróbel.

Do finału trzeciej edycji akcji "Metamorfoza Nowe Życie Mamy" zakwalifikowały się Aldona Superson i Paulina Bogdał-Duraj. W finałowej gali zaprezentuje się także wyróżniona za ciężką pracę Elżbieta Szalbot.

Przez ostatnie pół roku Panie mogły w ramach projektu za darmo korzystać z siłowni, porad dietetycznych, cateringu dietetycznego, zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, linergistki, stomatologii, usług stylistki, psychologia oraz coacha.

Finałowa gala odbędzie się 19 października w Bielskim Centrum Kultury. Start o godzinie 18.00. Wstęp wolny - obowiązuje rezerwacja miejsc (metamorfoza.nowezycie@gmail.com).

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.