bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 9 września 2019
  • wyświetleń: 7056

[ZDJĘCIA] Tak po modernizacji wygląda park przy ul. Zdrojowej

Końcem sierpnia został oddany do użytku urokliwy park pomiędzy ul. Zdrojową i ul. Świętej Anny, a w parku przy ul. Zielonej prace są w toku. Dwa kolejne parki - za Ratuszem i Włókniarzy - też czeka modernizacja w ramach wspólnego projektu Aktywne przestrzenie - rewitalizacja terenów miejskich w Bielsku-Białej, wspófinansowanego ze środków unijnych.

Park pomiędzy ul. Zdrojową i ul. Świętej Anny na Górnym Przedmieściu · fot. UM Bielsko-Biała


Niewielki - niespełna 40 arów - park pomiędzy ul. Zdrojową i ul. Świętej Anny na Górnym Przedmieściu został oddany do użytku mieszkańców ostatniego sierpnia. Wcześniej zaniedbany, teraz ma odnowione alejki, przy których stanęły nowe ławki i kosze, otrzymał nowy bezpieczny plac zabaw wyposażony w urządzenia zabawowe, a zieleń odnowiono i urządzono z uwzględnieniem nowych potrzeb. W tym parku urządzono też boulodrom, gdzie można pograć w coraz popularniejsze u nas boule. Spotkamy też tam hotel dla owadów.

Całość prac pochłonęła około 600 tys. zł.

ab / bielsko.info
źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.