bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 9 września 2019
  • wyświetleń: 2993

48-latek nie chciał zapłacić za przekąskę. Groził sprzedawcy nożem

Policjanci z komisariatu I w Bielsku-Białej zatrzymali 48-letniego mężczyznę podejrzanego o rozbój. Napastnik wtargnął na teren stacji paliw i grożąc użyciem noża, skradł artykuły spożywcze. Sprawca jest już po zarzutach. Bielski sąd podjął decyzję o jego tymczasowym aresztowaniu. Za rozbój grozi mu do 12 lat za kratami.

Do zdarzenia doszło 5 września około godziny 1:20 w nocy na terenie jednej ze stacji paliw w Bielsku-Białej. Sprawca wszedł na stację i zażądał od obsługi podania mu jednej z serwowanych przekąsek. Załoga poprosiła go o uiszczenie zapłaty. Nie godząc się na to, mężczyzna wyjął nóż z rękawa. Bojąc się o własne życie, obsługa podała mu towar, z którym napastnik się oddalił.

Wezwani na miejsce policjanci rozpoczęli poszukiwania sprawcy. Szybko ustalili, że związek z tym zdarzeniem może mieć 48-letni bielszczanin. W chwili zatrzymania miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty. Dzisiaj bielski sąd, na wniosek policji i prokuratury, podjął decyzję o jego tymczasowym aresztowaniu. Grozi mu do 12 lat więzienia.

ab / bielsko.info
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.