bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 5 września 2019
  • wyświetleń: 4167

Policjanci zabezpieczali trzecioligowy mecz podwyższonego ryzyka

Policjanci z Bielska-Białej wspólnie z mundurowymi z bielskiego Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji, Oddziału Prewencji Policji w Katowicach oraz strażnikami miejskimi, zabezpieczali mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami BTS Rekord Bielsko-Biała i Ruch Chorzów. Mundurowi strzegli bezpieczeństwa nie tylko wokół stadionu i na trasach dojazdowych, ale i w całym mieście.

Policjanci zabezpieczali trzecioligowy mecz podwyższonego ryzyka - 04.09.2019 · fot. KMP Bielsko-Biała


W środę na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej rozegrany został mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami BTS Rekord i Ruch Chorzów. Nad bezpieczeństwem mieszkańców i kibiców czuwali policjanci z Bielska-Białej wspólnie z mundurowymi z bielskiego i katowickiego oddziału prewencji oraz strażnikami miejskimi

Mundurowi z prewencji, ruchu drogowego oraz kryminalni byli obecni w całym mieście. Zabezpieczali trasy dojazdowe i okolice widowiska sportowego. Policjanci dbali, by każdy z uczestników meczu bez przeszkód dotarł na stadion, mógł bezpiecznie kibicować swojej drużynie, a potem równie bezpiecznie powrócił do domu. Spotkanie przebiegało spokojnie. Nie doszło do incydentów i zakłóceń spokoju.

Mecz zakończył się zwycięstwem Ruchu Chorzów. Niebiescy wygrali 3:0.

ab / bielsko.info
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.