bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 5 września 2019
  • wyświetleń: 944

Gaz ziemny w ofercie Po Prostu Energia - poznaj szczegóły!

Materiał partnera:

Gaz ziemny to i bezpieczne i wygodne w  użyciu paliwo, które dzięki swojej opłacalności pozwala  jednocześnie obniżyć koszty prowadzenia biznesu. Spółka Po Prostu Energia przygotowała konkurencyjną ofertę na wysokometanowy gaz ziemny dla firm i przedsiębiorstw, która pozwala na oszczędność czasu i pieniędzy.

Gaz ziemny w ofercie Po Prostu Energia


Paliwo gazowe dzięki wysokiej kaloryczności może być wykorzystywane zarówno jako źródło energii elektrycznej, do ogrzewania pomieszczeń czy gotowania. Dzięki temu, że w procesie spalania gazu emitowane są minimalne ilości szkodliwych związków, jego używanie pomaga chronić środowisko naturalne.

Szacuje się, że w 2022 r. dostęp do gazu ziemnego w Polsce będzie miało około 90% ludności. Według danych Urzędu Regulacji Energetyki tylko w ramach taryfy W 1-4 od 2011 r. do końca II kwartału 2019 r. decyzję o zmianie sprzedawcy na rynku gazu podjęło 208 870 odbiorców.

Zmiana sprzedawcy gazu - sprawdź jakie to prosteOszczędność czasu, minimum formalności i więcej oszczędności - wszystko to można uzyskać wybierając ofertę na sprzedaż gazu ziemnego od Po Prostu Energia. Wystarczy podpisać umowę na dostawę gazu ziemnego i udzielić pełnomocnictwa pozwalającego na załatwienie procedur związanych z procesem przejścia. Dzięki temu można spokojnie rozwijać swój biznes, zamiast tracić czas na formalności związane z wypowiedzeniem umowy dotychczasowemu dostawcy. Co więcej, zmiana sprzedawcy gazu przebiega w sposób praktycznie niezauważalny dla codziennej działalności. Brak dodatkowych kosztów, ta sama instalacja gazowa i jedna kompleksowa faktura z niską ceną za zużycie - to tylko niektóre zalety ze współpracy z firmą Po Prostu Energia.

Dla kogo przeznaczona jest oferta?Obecnie spółka kieruje swoją ofertę na wysokometanowy gaz ziemny do klientów biznesowych. Opcja Standard pozwala obniżyć koszty w ramach prostych zasad. Umowę w ramach taryfy W-1, W-2, W-3 lub W-4 można podpisać na okres 12 lub 24 miesięcy. Ceny rozpoczynają się już od 10 gr/kWh netto (100 zł/MWh). Opłata handlowa to tylko 6 zł netto miesięcznie przez cały okres obowiązywania umowy. Oferta obowiązuje przy zużyciu gazu nie przekraczającym w ciągu roku 20 MWh. Mając na uwadze ciągłe wzrosty kosztów energii, warto zaplanować wydatki z góry i cieszyć się tańszym gazem na dłużej. Pozwoli na to gwarancja stałej ceny błękitnego paliwa przez cały okres trwania umowy.

Jak podpisać umowę?Umowę na sprzedaż gazu wysokometanowego można podpisać tradycyjnie w formie papierowej, jak również online, korzystając z rozwiązań na miarę XXI wieku i podpisu elektronicznego eSign. Dla rozpoczęcia procesu zmiany wystarczy wypełnić formularz kontaktowy na stronie firmy Po Prostu Energia: podając imię i nazwisko oraz numer telefonu kontaktowego i adres e-mail. Zobacz: https://poprostuenergia.pl/gaz-dla-firmy/ W ciągu 24 godzin od wysłania zgłoszenia zadzwoni konsultant spółki, żeby przedstawić najkorzystniejszą ofertę.   

Dlaczego warto wybrać ofertę firmy Po Prostu Energia?Oczywiście ze względu na atrakcyjną cenę gazu ziemnego, która zapewnia realne oszczędności. Do tego proste zasady, brak formalności i wysokiej jakości obsługę klienta. Trzeba też pamiętać, że sama zmiana sprzedawcy gazu nie pociąga za sobą żadnych opłat, a stanowi szansę na obniżenie kosztów.