Wiadomości

  • 4 września 2019
  • wyświetleń: 3463

Wyślij zdjęcie z drogi do pracy lub szkoły i wygraj BMW

Konkurs:

Lokalna Organizacja Turystyczna Beskidy zachęca bielszczan do porzucenia samochodów na rzecz komunikacji miejskiej lub rowerów. LOT organizuje konkurs, w którym będzie można wygrać hulajnogę marki BMW.

fotograf, fotografia, zdjęcie, aparat foto
Wyślij zdjęcie z drogi do pracy lub szkoły i wygraj BMW · fot. Oskar Piecuch / pless.pl


Od 2000 roku z inicjatywy Komisji Europejskiej za sprawą Tygodnia Mobilności kierowcy na całym świecie zachęcani są do korzystania z komunikacji miejskiej lub rowerów. W tym roku do akcji po raz drugi włącza się Lokalna Organizacja Turystyczna BESKIDY zachęcając zainteresowanych do udział w konkursie. Zasady są bardzo proste, a nagroda niebywale atrakcyjna.

Konkurs "Twoja droga do pracy / szkoły" trwa od 2 do 20 września bieżącego roku i składa się z dwóch etapów: pierwszy trwa od 2 do 12, drugi od 13 do 20 września 2019 roku.

- Do północy 12 września czekamy na zdjęcia lub grafiki dokumentujące waszą drogę do pracy lub szkoły. 13 września zdjęcia publikujemy na naszym profilu na FB i rozpoczyna się głosowanie, które potrwa do północy 20 września - informuje LOT Beskidy.

Zdjęcia można wysyłać poprzez wiadomość prywatną na stronę LOT Beskidy na Facebooku.

Zwycięzcą konkursu będzie osoba, zdjęcie której otrzyma najwięcej głosów. Nagrodą główną jest hulajnoga marki micro for BMW o wartości 854,00 zł brutto.

bmw

Ariel Brończyk / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.