bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 3 września 2019
  • 7 września 2019
  • wyświetleń: 3266

Strzelcy z Bielska-Białej zapraszają do zapoznania się z jednostką

Za nami:

Jednostka Strzelecka 3027 Bielsko-Biała zaprasza wszystkich chętnych do zapoznania się z działalnością jednostki "od środka" i uczestnictwa w zajęciach otwartych połączonych z rekrutacją.

strzelcy
Strzelcy z Bielska-Białej zapraszają do zapoznania się z jednostką · fot. materiały prasowe


- Zobaczycie na nich jak wygląda nasze szkolenie, z czym się ono wiąże, jakiego sprzętu używamy oraz sami spróbujcie sił w wykonywanych przez nas zadaniach - informują Strzelcy z Bielska-Białej

Zajęcia rozpoczną się 07.09.2019 r. zbiórką o godzinie 10:00 na pętli autobusu numer 11 - "Straconka-Leśniczówka'' (przystanek w stronę Bielska-Białej).

- Prosimy zabrać ze sobą obuwie i ubrania adekwatne do pogody, które można ubrudzić, coś przeciwdeszczowego oraz wodę i prowiant na około 4 godziny zajęć w terenie - dodają Strzelcy.

Osoby niepełnoletnie musza mieć ze sobą pisemną zgodę rodziców na udział w zajęciach.

Warunki przystąpienia do Jednostki:
niekaralność,
obywatelstwo polskie,
wiek minimum 15 lat,
dobry stan zdrowia,
chęci do wytężonej pracy.

W przyszłości będą realizowane kolejne pokazowe zajęcia szkoleniowe dla osób chcących wstąpić do jednostki. Oprócz nich będzie przeprowadzona jeszcze akcja rekrutacyjna w siedzibie jednostki w formacie identycznym jak w poprzednich latach.

Więcej szczegółów można uzyskać w wydarzeniu na portalu www.facebook.com/events/893016947731552/
]Facebooku[/url].

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.