bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 10 maja 2012
  • wyświetleń: 3064

Nominacja Teraz Polska dla Befado

Bielskie Zakłady Obuwia „Befado” nominowane do tegorocznej edycji konkursu "Teraz Polska". Nominacje ogłoszono w Warszawie.

Reklama

Statuetka Teraz Polska
Statuetka Teraz Polska


Każdego roku do rywalizacji w konkursie stają firmy, które liczą na potwierdzenie walorów jakościowych, technologicznych i użytkowych swoich produktów oraz usług. Wśród firm nominowanych w tegorocznej edycji konkursu znalazły się między innymi: Bielskie Zakłady Obuwia "Befado" Sp. z o.o. (kategoria: produkt przemysłu lekkiego), Grupa Żywiec S.A. (kategoria: produkt spożywczy) oraz Metalpol Sp. z o.o. z Węgierskiej Górki (kategoria: produkt - metalurgia).

- Nagroda w postaci Godła „Teraz Polska” to wyjątkowe narzędzie marketingowe, które umiejętnie wykorzystane pomaga w skuteczny sposób budować markę Laureata oraz wzmacniać jego pozycję rynkową. Uznanie, jakim Godło cieszy się wśród Polaków powoduje, że firmy nim wyróżnione mogą efektywnie odróżnić się od swoich konkurentów - powiedział Michał Lipiński, Szef Konkursu „Teraz Polska".

W sumie do Godła nominowanych zostało 76 podmiotów, z czego 32 stanowią produkty, 18 - usługi, 8 - innowacje, 14 - gminy, a 4 - inwestycje zagraniczne. Wynik głosowania 33-osobowej Kapituły poznamy 11 czerwca podczas uroczystej Gali wręczenia statuetek Polskiego Godła.

new / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.