Wiadomości

  • 30 sierpnia 2019
  • wyświetleń: 7373

Rusza plebiscyt na artystów, którzy wystąpią u nas w 2020 roku

Bielskie Centrum Kultury ogłosiło nowy plebiscyt na artystów którzy wystąpią w Bielsku-Białej w 2020 roku. Tegoroczny plebiscyt będzie się składał z 3 etapów.

Pożegnanie Lata w Bielsku-Białej: Perfect - 25.08.2019
Pożegnanie Lata w Bielsku-Białej: Perfect - 25.08.2019 · fot. Lucjusz Cykarski / Bielskie Centrum Kultury


Etap 1 - Zgłoszenia
Do 20 września BCK czeka na zgłoszenia artystów pod adresem glosuj@bck.bielsko.pl (propozycje można zgłaszać także w komentarzach do posta o plebiscycie na FB). Przyjmowane są zgłoszenia na dowolną liczbę artystów polskich (lub z Polską związanych - chodzi o takich wykonawców jak, przykładowo - Nohavica czy Wilson).

Etap 2
21 września opublikowana zostanie alfabetycznie ułożona lista wykonawców (wszystkich zgłoszonych), na których będzie można oddawać głosy - maksymalnie na 3 artystów, jeden głos z jednego adresu mailowego.

ETAP 3
Listę artystów będzie skrócona po 10 października, wykreślając tych, którzy nie zdobyli co najmniej 10 głosów. Głosowanie zakończy się w ostatni dzień października.

Ariel Brończyk / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bielskie Centrum Kultury" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Bielskie Centrum Kultury

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bielskie Centrum Kultury" podaj