bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 30 sierpnia 2019
  • wyświetleń: 4058

[ZDJĘCIA] Nowy zastępca Komendanta Miejskiego Policji

Młodszy inspektor Dariusz Zajda dotychczasowy I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Jastrzębiu Zdroju, wczoraj został delegowany do pełnienia obowiązków z dniem 1 września br. na stanowisku I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Bielsku-Białej. Uroczystość odbyła się w siedzibie katowickiej komendy wojewódzkiej. Rozkazy wręczył policjantom Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach insp. Krzysztof Justyński.

Nowy zastępca Komendanta Miejskiego Policji · fot. bielsko.info


Wczoraj w siedzibie śląskiej policji odbyła się uroczystość związana ze zmianami na stanowiskach kierowniczych w garnizonie śląskim. Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach powierzył pełnienie obowiązków służbowych z dniem 1 września 2019 r. na stanowisku I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Bielsku-Białej mł.insp. Dariuszowi Zajda, dotychczasowemu I Zastępcy Komendanta Miejskiego w Jastrzębiu Zdroju.

W uroczystości uczestniczył Komendant Miejski Policji w Bielsku-Białej insp. Krzysztof Herzyk.

Mł.insp. Dariusz Zajda pełni służbę w Policji od 1995 roku. Jest absolwentem Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. Od początku swojej służby związany był z Komendą Miejską Policji w Rybniku. Służbę rozpoczynał na stanowiskach wykonawczych: w wydziale dochodzeniowo-śledczym oraz prewencji w ogniwie interwencyjnym.

W 2007 został kierownikiem referatu patrolowo-interwencyjnego, a od 2012 awansował na stanowisko Zastępcy Naczelnika Prewencji rybnickiej komendy. W dniu 01.09.2017 r. awansował na stanowisko I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Jastrzębiu Zdroju. Z dniem 1 września br. został delegowany do pełnienia obowiązków I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Bielsku-Białej.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.