bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 28 sierpnia 2019
  • wyświetleń: 7952

Policjanci szukają tego mężczyzny. Płacił za zakupy cudzą kartą

Śledczy z wydziału kryminalnego Komisariatu I Policji w Bielsku-Białej poszukują dwóch sprawców przywłaszczenia karty bankomatowej, za pomocą której dokonywali kilku transakcji. Wizerunek jednego ze sprawców zarejestrowały kamery monitoringu.

poszukiwany
Policjanci szukają tego mężczyzny · fot. KMP Bielsko-Biała


Komisariat Policji I w Bielsku-Białej prowadzi postępowanie w sprawie przywłaszczenia karty bankomatowej, za pomocą której sprawcy dokonali kilku transakcji płatniczych. Do zdarzenia doszło w dniu 16 lipca 2019 r. w Bielsku-Białej na przystanku autobusowym Mikuszowice "Dom Ludowy" przy ul. Żywieckiej. Policjanci ustalili, że związek ze sprawą ma dwóch mężczyzn. Publikujemy zdjęcia poszukiwanego mężczyzny, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jego personaliów.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do identyfikacji sprawcy, prosimy kierować do Komisariatu Policji I w Bielsku-Białej przy ul. Składowej 2, tel. 33 8250100, nr alarmowy 112, adres e-mail: kp1@bielsko.ka.policja.gov.pl. Gwarantujemy anonimowość!

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.