bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 27 sierpnia 2019
  • wyświetleń: 1976

Podszyli się pod pracowników wodociągów. Okradli 92-latkę

92-letnia mieszkanka Bielska-Białej padła ofiarą oszustów podszywających się pod pracowników wodociągów. Mężczyzna i kobieta weszli do mieszkania starszej kobiety pod pretekstem sprawdzenia wodociągu, w związku z prowadzonymi pracami remontowymi. Ich łupem padła gotówka i biżuteria bielszczanki.

Poszukiwani to kobieta i mężczyzna. Zapukali do mieszkania przy ul. Żywieckiej w Bielsku-Białej. Już w progu oznajmili, że w piwnicy prowadzone są prace spawalnicze i dlatego trzeba odkręcić wodę w łazience. Kobieta nie spodziewając się niczego złego wpuściła ich do mieszkania. Mężczyzna kazał poszkodowanej zdjąć biżuterię, którą miała na sobie twierdząc, że może zostać porażona prądem.

Oszuści wykorzystując nieuwagę seniorki okradli ją. Ich łupem padła biżuteria oraz gotówka, o łącznej wartości ponad 10 000 złotych. Pokrzywdzona zapamiętała, że sprawcami były młode osoby. Mężczyzna miał około 21 lat, 170 cm wzrostu, szczupłej budowy ciała ciała, czarnych krótko ściętych włosach. Ubrany był w koszulkę typu "polo" w kolorze ciemno niebieskim z białym napisem oraz spodnie jeansowe niebieskie.

Oszustów poszukują teraz policjanci. Wszelkie informacje mogące się przyczynić do zatrzymania sprawców prosimy kierować do Komisariatu Policji I w Bielsku-Białej przy ul. Składowej 2, tel. 33 8250100, 33 825 0103, nr alarmowy 112, adres e-mail: kp1@bielsko.ka.policja.gov.pl. Gwarantujemy anonimowość!

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.