bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 27 sierpnia 2019
  • wyświetleń: 2792

Koalicja Obywatelska zaprezentuje kandydatów. Czy wszystkich?

W środę na Rynku w Bielsku-Białej odbędzie się konferencja prasowa z udziałem posłanki Mirosławy Nykiel i kandydatów Koalicji Obywatelskiej do Sejmu i Senatu. Na oficjalnym rozpoczęciu kampanii wyborczej pojawi się także prezydent miasta Bielska-Białej Jarosław Klimaszewski.

nykiel
Koalicja Obywatelska zaprezentuje kandydatów. Czy wszystkich? · fot. bielsko.info


Na spotkaniu z mediami mamy poznać więcej szczegółów dotyczących listy wyborczej Koalicji Obywatelskiej do Sejmu. Okazuje się bowiem, że ogłoszone kilka dni temu wstępne listy KO mogą znacznie różnić się od tych ostatecznych.

Jak udało nam się nieoficjalnie ustalić, dopracowywanie listy kandydatów Koalicji Obywatelskiej do Sejmu w okręgu nr 27 trwało bardzo długo. Z informacji uzyskanej od osoby związanej z opozycyjną partią wynika, że jeszcze kilka dni temu Koalicja Obywatelska w okręgu bielskim poszukiwała chętnych osób do startu w wyborach parlamentarnych.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.