bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 23 sierpnia 2019
  • wyświetleń: 4445

24-latka okradła kierowcę autobusu MZK. Szybko została zatrzymana

Śledczy z bielskiej dwójki zatrzymali 24-latkę, która okradła kierowcę autobusu miejskiego. Kobieta, wykorzystując nieuwagę kierowcy, zabrała jego kurtkę wraz z rzeczami osobistymi o wartości 1000 zł. Policjantka zajmująca się sprawą na nagraniu z monitoringu autobusu rozpoznała kobietę z jej wcześniejszych kłopotów z prawem. Kryminalni zatrzymali 24-latkę i odzyskali całe skradzione przez nią mienie. Teraz grozi jej nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Nowe autobusy w Miejskim Zakładzie Komunikacyjnym - 08.12.2016
24-latka okradła kierowcę autobusu MZK. Szybko została zatrzymana · fot. bielsko.info


Do Komisariatu II Policji w Bielsku-Białej zgłosił się wczoraj kierowca autobusu MZK Bielsko-Biała, który zgłosił, że został okradziony w autobusie przez jedną z przewożonych pasażerek. Mężczyzna utracił markową kurtkę wraz z rzeczami osobistymi o wartości 1000 zł. Śledczy, którzy przyjęli sprawę, zabezpieczyli wizerunek złodziejki z nagrania monitoringu autobusu. Jedna z policjantek zajmująca się sprawą rozpoznała podejrzewaną, która miała już wcześniej kłopoty z prawem.

Stróże prawa ustalili miejsce przebywania 24-latki. Policjanci przeszukali jej mieszkanie i odzyskali całe skradzione mienie. Kobieta była arogancka i lekceważyła całą sprawę. Została zatrzymana, a po doprowadzeniu jej do komisariatu usłyszała zarzuty kradzieży. Grozi jej nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.