bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 21 sierpnia 2019
  • wyświetleń: 1848

Do końca sierpnia na pl. Chrobrego będzie można pograć w squasha

Za nami:

Powraca Squash na Chrobrym, czyli profesjonalna, szklana klatka do gry w squasha w samym centrum naszego miasta. Start już w najbliższy piątek (23 sierpnia) od godz. 14:00. Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych, którzy chcieliby bezpłatnie spróbować swoich sił w tej dyscyplinie sportu.

Squash na Chrobrym - 25.08.2017
Squash na Chrobrym - 25.08.2017 · fot. bielsko.info


W kolejnych dniach w godzinach od 10:00 do 18:00 na pl. Bolesława Chrobrego będzie czekał klubowy instruktor z Enjoy Squash Bielsko-Biała (drugiego co do wielkości klubu w Polsce i największego klubu na Śląsku), który przekaże Państwu jak najwięcej wskazówek przydatnych podczas gry. Wieczorami też nie będzie nudy.

W pierwszy weekend na korcie rękawicę podejmą zawodowcy zakwalifikowani do międzynarodowego turnieju Enjoy Squash Open. Czołówka Polski będzie walczyła z obcokrajowcami - między innymi z Pakistanu, Węgier, Czech oraz Niemiec. Zawodnicy będą czekali na doping wieczorami od piątku do niedzieli od godz. 20:00. W meczu otwarcia zmierzy się aktualny V-ce Mistrz Polski - Adam Pełczyński z Poznania oraz nasz obiecujący junior - Kajetan Lipski - brązowy medalista Mistrzostw Polski Juniorów 2019.

Squash na Chrobrym - 25.08.2017
Squash na Chrobrym - 25.08.2017 · fot. bielsko.info


W tygodniu, jak co roku zawodnicy Volvo Auto-Boss Squash League będą walczyli z klubowymi drużynami z Katowic, Oświęcimia oraz Krakowa.

Wydarzeniu będą towarzyszyły mecze finałowe Drugich Otwartych Mistrzostw Śląska, które rozpoczną się o godz. 19:30 w przyszłą sobotę, tj. 31.08.2019 r. Na szklanym korcie czekać będzie także wiele atrakcji, między innymi pokazy sztuk walki, profesjonalnych zawodników z klubu Daas Berserkers Team Bielsko-Biała.

squash

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.