bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 20 sierpnia 2019
  • wyświetleń: 1825

We wrześniu trzecia edycja akcji, z której dochód trafi do Psiej Ekipy

22 sierpnia o godz. 12.00 na pl. Bolka i Lolka przedstawiciele Fundacji Ekologicznej Arka wspólnie z dziećmi z bielskiej Świetlicy Środowiskowej "Kraina Narnii" będą promować kolejna edycję akcji "Pluszaki ratują zwierzaki", która odbędzie się we wrześniu.

pluszaki ratują zwierzaki
Pluszaki ratują zwierzaki · fot. Fundacja Ekologiczna Arka


Akcję "Pluszaki ratują zwierzaki" może wesprzeć każdy. Wystarczy przekazać w Punkcie Informacyjnym Galerii SFERA maskotki lub inne zabawki, którymi będą mogły bawić się inne dzieci i rodziny. Zbierane sa także pluszaki, zabawki, gry, puzzle, lego, klocki, zabawki drewniane, bajki i filmy na DVD itd. Ważne, aby pluszaki były wyprane, a zabawki i gry kompletne, czyste i w dobrym stanie.

Pluszaki i inne zabawki zostaną wyczyszczone, a następnie wystawione na sprzedaż podczas charytatywnego kiermaszu, który odbędzie się w sobotę 14 września, w foyer Galerii II.

- W ramach wspólnej akcji z Galerią Sfera przekazaliśmy już ponad 10 tysięcy złotych bielskim organizacjom ratującym zwierzęta. To niesamowite uczucie jak góra waszych pluszaków zamienia się w tak konkretny efekt i wymierną pomoc. Dziękujemy partnerom, wolontariuszom, uczestnikom akcji. I zapraszamy do kolejnej edycji - Wojciech Owczarz, prezes ARKI.

Przypomnijmy, iż I edycja akcji zakończyła się dużym sukcesem, gdyż na Fundację Mysikrólik przekazano kwotę 5700 zł, a w II edycji 5100 zł na Kotełkową Drużynę. Tym razem Arka współpracuje z bielską Fundacją Psia Ekipa.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.