bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 20 sierpnia 2019
  • wyświetleń: 2105

Pożegnanie Letniej Sceny Sfery z duetem Smolik/Kev Fox

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj

Za nami:

Dziesiątą edycję Letniej Sceny Sfery zakończy występ jednego z najciekawszych duetów na polskim rynku muzycznym: Smolik//Kev Fox. Lato pożegnamy relaksującym koktajlem muzyki elektronicznej, alternatywnej, popu i rocka.

smolik


Andrzej Smolik to utytułowany kompozytor, multiinstrumentalista i bez wątpienia jeden z najlepszych producentów muzycznych w naszym kraju. Wraz z brytyjskim wokalistą, gitarzystą i kompozytorem tworzą wyjątkowe połączenie melancholijnych dźwięków z charyzmatycznym i charakterystycznym wokalem Kev Foxa. Ich wspólny debiutancki album zdobył tytuł Platynowej Płyty.

Ostatni występ w ramach 10. Letniej Sceny Sfery odbędzie się 23 sierpnia o godz. 19:30 na Placu Bolka i Lolka przed Galerią SFERA. Współorganizatorem finałowego koncertu jest Gmina Bielsko-Biała.
Po koncercie zapraszamy do butiku kulturalnego SFERA KONESERA na 1. piętrze Galerii I, w którym odbędzie się spotkanie z muzykami. Będzie to niezwykła okazja do rozmowy z artystami oraz zdobycia autografów.

10. Letnia Scena Sfery wyróżniała się niezwykłą mieszanką stylów. W tym roku w Bielsku-Białej Sfera gościła legendy polskiej sceny muzycznej i utytułowanych artystów, takich jak Wojtek Mazolewski czy José Torres. Nie zabrakło również debiutantów oraz gwiazd, których utwory utrzymują się na pierwszych miejscach radiowych list przebojów: Roksany Węgiel i Marcina Sójki. Było też kilka okazji do tanecznego szaleństwa w rytm folkowych, oryginalnych melodii, szczególnie podczas występów zespołów Balkansambel oraz Kozak System.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Sfera

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj