bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 19 sierpnia 2019
  • wyświetleń: 8909

[FOTO] Kraksa na obwodnicy miasta. Kierowca przeładował przyczepkę

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Do zdarzenia doszło na S-1 w Bielsku-Białej około godziny 12:50. Na jezdni w stronę Żywca przed zjazdem na ulicę Krakowską dachował samochód osobowy. Uszkodzona została także przyczepka i ładunek.

Kraksa na obwodnicy Bielska-Białej - 19.08.2019 · fot. Bielskie Drogi


Kierowca Citroena Berlingo wiózł worki z nawozem rolniczym. Każdy worek ważył 500 kilogramów. Jeden znajdował się w bagażniku Citroena, trzy na przyczepce. Nie było by w tym nic złego gdyby nie fakt, że dopuszczalna masa całkowita przyczepy to 750 kilogramów (240kg ładowności). W pewnym momencie zestaw zaczął wężykować i nie było najmniejszych szans na opanowanie sytuacji. Skończyło się uderzeniem w barierki i dachowaniem. Uszkodzone zostały także dwa worki z nawozem (wartość kilku tysięcy złotych).

Interweniowały wszystkie służby ratunkowe. Kierowcy nic poważnego się nie stało. Został przebadany przez ratowników. Nie było potrzeby hospitalizacji. Mężczyzna został ukarany dwoma mandatami karnymi (jeden za przeładowanie przyczepy, drugim za spowodowanie kolizji drogowej). Utrudnienia trwały ponad godzinę.

sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj