bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 16 sierpnia 2019
  • wyświetleń: 2098

Areszt dla nożownika z Bielska-Białej. Grozi mu do 10 lat więzienia

Bielski sąd na wniosek śledczych aresztował na 3 miesiące mężczyznę podejrzewanego o zranienie nożem dwóch osób. Do zdarzenia doszło w niedzielę, w nocy w jednej z kamienic na ulicy Michałowicza w Bielsku-Białej. 36-latkowi grozi kara pozbawienia wolności nawet do 10 lat.

Bielski sąd aresztował 36-letniego mieszkańca Bielska-Białej, który w ranił nożem dwie osoby w jednej z bielskich kamienic przy ul. Michałowicza. Stróże prawa zatrzymali go w godzinach porannych następnego dnia po zdarzeniu. Mężczyzna w chwili zatrzymania miał blisko 2 promile alkoholu we krwi.

Według wstępnych ustaleń pomiędzy napastnikiem, a jego 44-letnim znajomym, doszło do sprzeczki, w której trakcie 36-latek wyjął nóż i ugodził nim mężczyznę oraz zadał niegroźną ranę ciętą 14-latkowi, który również znajdował się w tej kamienicy. Wcześniej obydwaj mężczyźni spożywali razem alkohol w jednym z mieszkań.

Śledczy ustalali przebieg zdarzenia i zebrali przeciwko 36-latkowi materiał dowodowy pozwalający na przedstawienie zarzutów ciężkiego uszkodzenia ciała 44-latka. Po przedstawieniu mu przez prokuratora zarzutów śledczy wystąpili do sądu z wnioskiem o jego aresztowanie. Bielski sąd przychylił się do niego i aresztował 36-latka na 3 miesiące. Za ciężkie uszkodzenie ciała 44-latka grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.