bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 12 sierpnia 2019
  • wyświetleń: 1517

Trzej mężczyźni posiadali przy sobie narkotyki. Grozi im do 3 lat więzienia

Trzech amatorów zabronionych substancji zatrzymali w ciągu jednej tylko doby Policjanci z Bielska-Białej. Policyjni wywiadowcy z bielskiego wydziału prewencji zatrzymali 34-latka, który posiadał przy sobie kilka porcji kokainy. Na bielskiej ulicy Cieszyńskiej mundurowi z wapienickiej prewencji ujawnili przy 31-latku amfetaminę. Zatrzymany przez stróżów prawa ze Szczyrku w Rybarzowicach 22-latek posiadał kilka porcji marihuany. Za posiadanie narkotyków grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Policyjni wywiadowcy patrolujący rejon ulicy Grunwaldzkiej w Bielsku-Białej około 22.30 w czwartek zauważyli mężczyznę znanego im z jego wcześniejszych kłopotów z prawem. Kiedy podeszli do niego 34-latek zaczął się nerwowo zachowywać. Podczas czynności służbowych ujawnili przy nim woreczek z białym proszkiem. Okazało się, że jest to kilka porcji kokainy i mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

Tego samego dnia około godziny 17. policjanci z bielskiego pododdziału prewencji w Wapienicy patrolujący ulicę Cieszyńską zatrzymali 31-letniego bielszczanina, który miał przy sobie amfetaminę.

W Rybarzowicach stróże prawa ze Szczyrku zatrzymali 22-latka z marihuaną. Wpadł z narkotykami, gdy mundurowi patrolowali wieczorem rejon ulicy Topolowej. Wszystkie narkotyki zostały przez policjantów zabezpieczone.

Za posiadanie narkotyków grozi każdemu do 3 lat pozbawienia wolności. Cała trójka po nocy spędzonej w policyjnej celi usłyszała już zarzuty, a o ich dalszym losie zdecyduje wkrótce bielski sąd.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.