bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 12 sierpnia 2019
  • wyświetleń: 9173

Ten mężczyzna ukradł telefony. Ktoś go rozpoznaje?

Policjanci z wydziału kryminalnego bielskiej "jedynki" poszukują mężczyzny, który jest podejrzany o kradzież z włamaniem w jednym ze sklepów Bielsku-Białej przy ul. Leszczyńskiej. Publikujemy zdjęcia poszukiwanego mężczyzny, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jego personaliów.

Sprawca kradzieży · fot. KMP Bielsko-Biała


Śledczy z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji I w Bielsku-Białej prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży z włamaniem do sejfera, do której doszło w dniu 6 lipca 2019 roku w Bielsku-Białej, przy ulicy Leszczyńskiej przez nieustaloną osobę. Sprawca po włamaniu do gabloty zabezpieczającej skradł telefony komórkowe. Wizerunek sprawcy zarejestrowała kamera monitoringu. Publikujemy zdjęcia poszukiwanego mężczyzny, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jego personaliów.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do identyfikacji sprawcy prosimy kierować do Komisariatu Policji I w Bielsku-Białej, przy ul. Składowej 2, tel. 33 480 01 00, nr alarmowe 112, adres e-mail: kp1@bielsko.ka.policja.gov.pl.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.