bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 12 sierpnia 2019
  • wyświetleń: 27147

Policjanci zatrzymali nożownika, który ranił dwie osoby

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Kryminalni z bielskiej komendy wraz z policjantami z drugiego komisariatu zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o zranienie nożem dwóch osób, do zdarzenia doszło dzisiaj w nocy w jednej z kamienic na ulicy Michałowicza w Bielsku-Białej. 36-latek został zatrzymany w rejonie osiedla, na którym doszło do ataku. W chwili zatrzymania miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Za uszkodzenie ciała grozi mu kara pozbawienia wolności nawet do 10 lat.

zatrzymanie
zatrzymany 36-latek · fot. KMP Bielsko-Biała


Dzisiaj po godzinie 10.00 policjanci zatrzymali 36-letniego mieszkańca Bielska-Białej, który w nocy ranił nożem dwie osoby w jednej z bielskich kamienic na obrzeżach miasta. Mężczyzna w chwili zatrzymania miał blisko 2 promile alkoholu we krwi.

Według wstępnych ustaleń pomiędzy napastnikiem, a jego 44-letnim znajomym, doszło do sprzeczki, w trakcie której 36-latek wyjął nóż i ugodził nim mężczyznę oraz zadał niegroźną ranę ciętą 14-latkowi, który również znajdował się w mieszkaniu. Wcześniej obydwaj mężczyźni spożywali razem alkohol.

Akcja służb przy ulicy Michałowicza - 11.08.2019
Akcja służb przy ulicy Michałowicza - 11.08.2019 · fot. sid / bielsko.info


Śledczy ustalają dokładny przebieg zdarzenia i motywy, którymi kierował się sprawca. Za uszkodzenie ciała grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

ab, sid / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj