bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 11 sierpnia 2019
  • wyświetleń: 4643

[FOTO] Sroga kraksa na obwodnicy. Poślizg po uderzeniu kamieniem!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Do nietypowej i bardzo niebezpiecznej kolizji doszło w piątek, 9 sierpnia około godziny 17:00 na obwodnicy Bielska-Białej. Za węzłem Lipnik w stronę zjazdu na ulicę Niepodległości, samochód osobowy marki Peugeot uderzył kilkukrotnie w bariery energochłonne. Kierowca nie wiedział co się dokładnie stało i podejrzewał wystrzał opony. Przyczyna była zupełnie inna.

Kraksa na obwodnicy Bielska-Białej - 9.08.2019 · fot. Bielskie Drogi


Sprawę wyjaśnił dopiero pasażer rozbitego samochodu, który dokładnie widział co się stało. Spod kół samochodu jadącego w przeciwnym kierunku wyleciał sporych rozmiarów kamień, który uderzył w przednią szybę Peugeota (uszkodzenie widać na zdjęciach). To spowodowało, że na twarz kierowcy posypały się kawałki szkła. Zdezorientowany mężczyzna zaczął gwałtownie hamować i wpadł w poślizg, a pojazd kilkukrotnie uderzył w bariery energochłonne. Uszkodzony został także inny pojazd. Latające w powietrzu plastiki uszkodziły szybę Opla Zafiry na szwajcarskich numerach rejestracyjnych. Kierowca i pasażer Peugeota mocno się poobijali, ale nie byli zainteresowani pomocą medyczną.

Kraksa miała miejsce na łuku drogi. Miejsce zdarzenia zabezpieczał patrol służby drogowej i dwa patrole policji. Interweniowali także strażacy. Utrudnienia w ruchu trwały około godzinę. Dalsze czynności w sprawie prowadzi bielska drogówka.

sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj