bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 8 sierpnia 2019
  • wyświetleń: 852

Przegląd nart dla dzieci

Materiał partnera:

Spędzanie czasu z rodziną na stoku jest jednym z najciekawszych pomysłów na wspólne wyjazdy. Z białym szaleństwem wiąże się jednak wiele kwestii logistycznych, na które warto zwrócić uwagę. Oprócz wyboru odpowiedniego stoku, znalezienia zakwaterowania i najlepszych opcji na transport, trzeba także wyposażyć siebie i swoich bliskich w odpowiedni sprzęt narciarski.

Podstawowym wyposażeniem, oprócz kijków, kasków i kombinezonów czy też kurtek narciarskich (dostępnych np. tutaj), są oczywiście narty. Jak wybrać narty dla dzieci? Jakie czynniki rozważyć przy zakupie?

Przegląd nart dla dzieci


Narty dla dzieci - na co zwrócić uwagę?Niektórzy rodzice i opiekunowie, szczególnie przy zakupie pierwszych nart dla dziecka, kierują się wyłącznie ceną. Z jednej strony można zrozumieć takie podejście, ale z drugiej może skończyć się to zakupem wadliwego produktu, który stworzy niebezpieczeństwo podczas szusowania na stoku.

Znaczenie będzie miała także marka. Im bardziej znana i rekomendowana, tym większe prawdopodobieństwo, że łatwiej będzie znaleźć informacje o danym produkcie i opinie innych użytkowników. W przypadku niesprawdzonych marek, znalezienie odpowiednich komentarzy może być trudniejsze, a dodatkowe informacje będą niemożliwe do uzyskania zarówno od innych użytkowników, jak i producenta.

Zdecydowanie warto dobrać narty do wysokości dziecka. Powinny sięgać mu do brody, ale każda długość pomiędzy czubkiem nosa a klatki piersiowej jest akceptowalna. Zależy to także od preferencji dziecka i jego umiejętności: jeżeli jest bardziej zaawansowane w jeździe na stoku, można wybrać dłuższe narty. Dla nowicjuszy polecamy krótsze narty, które łatwiej się prowadzi. Świetną ofertę można znaleźć na Narty Warszawa, poniżej przedstawimy modele, którym warto się przyjrzeć!

Wybrane modele nart dla dzieciNa rynku znaleźć można bardzo wiele nart dla dzieci, które spełniają wymagania komfortu oraz bezpieczeństwa. Proponujemy kilka typów nart, które z pewnością spodobają się każdemu dziecku i zapewnią mu wygodną jazdę.

www.nartywarszawa.pl/narty-salomon-qst-lux-jr-m-l6-gw-2020.html

Narty Salomon w kontrastowym kolorze pozwolą na bezpieczną i interesującą jazdę, szczególnie w stylu freeride. Jeśli Twoje dziecko dobrze czuje się na stoku i chciałoby odkryć nowe trasy w dobrym stylu, narty Salomon świetnie się sprawdzą. Dodatkowe zabezpieczenie dziobów i piętek pozwoli na zapewnienie maksymalnego poziomu bezpieczeństwa.

www.nartywarszawa.pl/head-orange-apple.html

Head Orange Apple to propozycja dla tych dzieci, które lubią lżejsze narty. Są także mocne i bardziej zwrotne, więc pozwalają na prawdziwe białe szaleństwo.

www.nartywarszawa.pl/narty-atomic-redster-j4-l-6-gw-2020.html

Twoje dziecko uwielbia szusować na stoku? Narty Atomic będą bardzo dobrym wyborem. Takie narty zapewniają lepszą stabilność poprzez wykorzystanie drewnianego rdzenia, a Twoja pociecha może osiągać nieco wyższe prędkości przy zachowaniu maksymalnego bezpieczeństwa. Dodatkowo, narty są bardzo lekkie.

www.nartywarszawa.pl/narty-salomon-s-race-jr-s-c5-gw-2020.html

Kolejna propozycja od marki Salomon zapewnia precyzję jazdy, maksymalną przyczepność i lekką konstrukcję dla bezpiecznej, szybkiej i ekscytującej jazdy.

Wybór odpowiednich nart dla dziecka nie jest najłatwiejszym zadaniem, ale zdecydowanie można mu podołać z odpowiednim researchem. Warto wziąć też pod uwagę zdanie dziecka i jego własne preferencje. W połączeniu z wyborem sprawdzonych nart wysokiej jakości możecie bezpiecznie oddawać się wspólnemu szusowaniu po stokach!