bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 8 sierpnia 2019
  • 11 sierpnia 2019
  • wyświetleń: 1978

V Charytatywny Turniej Piłki Ręcznej Plażowej dla Karolinki i Kubusia

Za nami:

W ten weekend na Pływalni "Start" odbędzie się V edycja Charytatywnego Turnieju Piłki Ręcznej Plażowej pod patronatem Prezydenta Miasta Bielska-Białej. Tym razem zawodnicy i zawodniczki zagrają dla Karolinki i Kubusia.

V Charytatywny Turniej Piłki Ręcznej Plażowej dla


Karolinka Czulak jest dziewczynką, która cierpi na czterokończynowe porażenie mózgowe spowodowane przedwczesnym porodem, niedotlenieniem okołoporodowym oraz wylewami krwi do mózgu. Od początku swojego życia otoczona jest opieką wielu specjalistów, którzy wraz z rodziną walczą o jej większą sprawność.

Jakub Jagiełło w wieku 6 miesięcy doznał ciężkiej sepsy. Ma zdiagnozowaną padaczkę lekooporną, obniżone napięcie mięśniowe oraz ograniczone pole widzenia. Kubuś jest objęty opieką wielu poradni specjalistycznych, a w jego rehabilitację zaangażowanych jest kilku terapeutów, którzy w trakcie codziennych zajęć próbują sprawić, aby mógł w przyszłości żyć samodzielnie.

BM / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.