bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 6 sierpnia 2019
  • wyświetleń: 7602

[FOTO, WIDEO] Kolizja na obwodnicy Bielska-Białej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

We wtorek, 6 sierpnia około godziny 9:00 na S-1 w Bielsku-Białej doszło do kolizji drogowej. Kierujący Hyundaiem zjechał drogę kierującej Fiatem, która utraciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w barierki energochłonne. Sprawca odjechał. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe.Chwilę po zdarzeniu kierowca Hyundaia odjechał w stronę Cieszyna. Autor nagrania zaalarmował policję i na bieżąco podawał dyżurnemu położenie pojazdu, co skutkowało szybkim zatrzymaniem uciekiniera. Ratownicy medyczni przebadali kierującą i pasażerów Fiata. Nie było konieczności hospitalizacji.

Materiał wideo został pokazany policjantom, którzy nie mieli wątpliwości co do winy. Jak informuje asp. sztab. Roman Szybiak z KMP w Bielsku-Białej - sprawca kolizji został pouczony. Utrudnienia w ruchu trwały ponad godzinę. Uszkodzony Fiat Albea został odholowany przez pomoc drogową.

Kolizja na S-1 w Bielsku-Białej - 6.08.2019 · fot. nadesłane przez czytelnika

sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj