bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 5 sierpnia 2019
  • wyświetleń: 2935

34-latek z marihuaną wpadł podczas patrolu kamienic przy Grażyńskiego

Po raz kolejny policyjni wywiadowcy z bielskiej komendy zatrzymali osobę z narkotykami. Tym razem był to 34-letni mieszkaniec Bielska-Białej, który posiadał przy sobie kilka porcji marihuany. Mężczyzna wpadł kiedy stróże prawa patrolowali kamienice przy ul. Grażyńskiego. Za posiadanie narkotyków grozi mu do 3 lat za kratami.

Policyjni wywiadowcy z bielskiej komendy w sobotę patrolowali bielską ulicę Grażyńskiego. Około północy oficer bielskiej komendy skierował ich w rejon jednej z tamtejszych kamienic, gdzie miał się znajdować podejrzanie zachowujący się mężczyzna. Policjanci zastali na klatce trzech mężczyzn.

Podczas czynności służbowych przy jednym z nich ujawnili parę zawiniątek z marihuaną. Stróże prawa zabezpieczyli narkotyki, a 34-latek trafił do policyjnego aresztu. Po nocy spędzonej w pomieszczeniach dla osób zatrzymanych bielskiej komendy usłyszał zarzuty posiadania narkotyków, za które grozi mu do 3 lat za kratami. O jego dalszym losie zadecyduje wkrótce sąd.

BM / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.