bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 2 sierpnia 2019
  • wyświetleń: 8541

Policja szuka mężczyzny podejrzanego o kradzież portfela i telefonu

Policjanci z wydziału kryminalnego bielskiej „trójki” poszukują mężczyzny, który jest podejrzany o kradzież w jednym ze sklepów Bielsku-Białej przy ul. Warszawskiej.

Policja szuka mężczyzny podejrzanego o kradzież portfela i telefonu · fot. KMP Bielsko-Biała


Śledczy z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji II w Bielsku-Białej prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży portfela z dokumentami, kartami płatniczymi i telefonem, do której doszło 20 lipca ok. godziny 21.00 w Bielsku-Białej, przy ulicy Warszawskiej przez nieustalonego sprawcę. Poszukiwany starszy mężczyzna, w dniu kradzieży ubrany był w jasną koszulę w pionowe pasy, ciemne spodnie. Poszukiwany mężczyzna utyka. Wizerunek sprawcy zarejestrowała kamera monitoringu.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do identyfikacji sprawcy należy kierować do Komisariatu Policji III w Bielsku-Białej, przy ul. Traugutta 2c, tel. (33) 480-03-00, nr alarmowe 112, adres e-mail: kp3@bielsko.ka.policja.gov.pl. Policja gwarantuje anonimowość.

BM / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.