bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 3 sierpnia 2019
  • 15 sierpnia 2019
  • wyświetleń: 1649

Konkurs filmów krótkometrażowych z atrakcyjnymi nagrodami

Za nami:

RedakcjaBB zaprasza wszystkich młodych artystów do puszczenia wodzy fantazji i stworzenia filmu na temat: „10”. Jak zinterpretujesz ten temat? Do czego nawiążesz? Jedyne co Cię ogranicza to własna wyobraźnia.

Konkurs filmów krótkometrażowych


Konkurs skierowany jest do osób od 14. do 25. roku życia. Dopuszcza się realizację indywidualną lub w max. trzyosobowych zespołach. Temat konkursu: „10” może być interpretowany w dowolny sposób, a długość filmu
nie powinna przekraczać dziesięciu minut.

Jury, które wyłoni zwycięskie prace, będzie obradować w składzie: Rafał Sakowski (IRIS Media), Bartek Tabak (Rude Cat Studio) oraz Marzena Kocurek (Stowarzyszenie Montaż). Na uczestników czekają fantastyczne nagrody - nagrodą główną jest spędzenie dnia na planie filmowym oraz wsparcie eksperta przy tworzeniu następnego projektu filmowego. Za zdobycie drugiego miejsca przewidziany jest dzień w plenerze na profesjonalnym planie zdjęciowym. Oprócz tego uczestnicy i uczestniczki konkursu będą mieli możliwość zdobycia atrakcyjnych nagród rzeczowych.

Prace konkursowe spełniające regulaminowe wymagania techniczne można nadsyłać do 25 sierpnia na adres mailowy: redakcja@redakcjabb.pl wraz z formularzem zgłoszeniowym i odpowiednio wypełnionym tematem maila. Regulamin znajduje się na stronie internetowej redakcjabb.pl/13512/konkurs10.

Oficjalne ogłoszenie wyników połączone z rozdaniem nagród i projekcją wyróżnionych filmów nastąpi 29 sierpnia o godzinie 21:30 w siedzibie projektu redakcjaBB w ramach obchodów jubileuszu 5 lat i 10 numerów magazynu redakcjaBB.

Projekt redakcjaBB skupia ponad 300 twórczych młodych ludzi z Bielska-Białej i okolic. Wspólnie tworzymy teksty, zdjęcia, grafiki, filmy, które publikujemy w naszym magazynie redakcjaBB i na stronie. Działamy też na rzecz dzieci ze świetlic środowiskowych i seniorów; pomagamy młodym ludziom zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe zbieżne z ich zainteresowaniami i/lub predyspozycjami. Więcej na stronie www.redakcjaBB.pl

BM / bielsko.info, źródło: RedakcjaBB

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.