Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 31 lipca 2019
  • 1 sierpnia 2019
  • wyświetleń: 10541

[FOTO] Wypadek motocyklisty w Czańcu. Nie żyje 27-latek!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

W środę, 31 lipca na ulicę Kęckiej w Czańcu doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Na prostym odcinku drogi motocyklista zderzył się z samochodem osobowym. Mimo trwającej kilkadziesiąt minut reanimacji nie udało się uratować życia 27-letniego mieszkańca Kęt, który podróżował jednośladem.

Tragiczny wypadek w Czańcu - 31.07.2019 · fot. Bielskie Drogi


Zdarzenie miało miejsce na wysokości posesji nr 47 (okolice wyjazdu ze stacji paliw BP). Ze wstępnych informacji wynika, że oba pojazdy poruszały się w tym samym kierunku. Kierujący Audi najprawdopodobniej zwolnił, gdyż zamierzał skręcić w prawo, w ulicę Kwiatową. Długie ślady hamowania wskazują na dużą prędkość motocyklisty, który nie wyhamował i najechał na tył samochodu osobowego. Taką wersję wydarzeń potwierdzają także świadkowie, którzy byli na miejscu zdarzenia. Niestety, obrażenia 27-letniego mieszkańca Kęt były na tyle poważne, że pomimo starań ratowników, nie udało się go uratować. Kierujący audi 32-latek i jego pasażerka nie doznali obrażeń.

Tragicznie zmarły mieszkaniec Kęt posiadał uprawnienia do kierowania motocyklem. Nieoficjalnie wiadomo, że motocykl Suzuki był pożyczony od członka rodziny.

Droga w miejscu wypadku była zablokowana przez kilka godzin, policjanci kierowali na objazdy. Na miejscu wypadku, pod nadzorem prokuratora, pracowali policjanci z bielskiej drogówki wraz z technikiem kryminalistyki. Dokładne przyczyny i okoliczności tragicznego zdarzenia będą wyjaśnione w toczącym się postępowaniu.

BM, sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.