bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 31 lipca 2019
  • 26 sierpnia 2019
  • wyświetleń: 7383

Konkurs na najlepsze zdjęcie z wakacji 2019 - wyślij swoją fotkę!

Konkurs:

Trwa kolejna edycja wakacyjnego konkursu na najlepsze zdjęcie z wakacji. Zachęcamy Was do wysyłania fotografii z letnich wojaży, tych dalekich i tych bliskich, na zdjęcia z czasu spędzonego nad morzem, jeziorem, w górach, na wsi lub w mieście (i to bez znaczenia czy w dużym, czy małym).

Dodaj zdjęcie na konkurs Regulamin

Pokażcie jak wypoczywaliście, jak spędziliście lub nadal jeszcze spędzacie wakacje i weźcie udział w konkursie. Do wygrania czekają jak zawsze atrakcyjne nagrody.

Konkurs wakacyjny 2019, nagrody


Konkurs rozpoczął się 26 sierpnia i zakończy 6 października. Podobnie jak w roku ubiegłym odbędą się cztery tygodniowe eliminacje wspólne dla czytelników portali: tychy.info, pless.pl, czecho.pl i bielsko.info. Z każdej eliminacji do finału przejdzie 10 zdjęć wybranych przez Was oraz dodatkowych 5 wybranych przed redakcje portali.

W wielkim finale (termin: 30 września - 6 października) poznamy zwycięzców. To oni zgarną główne nagrody w naszej zabawie. Pierwszą "dziesiątkę" wybierze z finalistów komisja konkursowa złożona z redakcji portali. Równocześnie odbywać się będzie plebiscyt internautów, w którym swojego faworyta wybiorą czytelnicy.

ups / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.