Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 24 lipca 2019
  • wyświetleń: 1373

Kotary zamiast drzwi - biznes w parze z ekonomią

Materiał partnera:

W przemyśle ekonomia ma ogromne znaczenie. Firmy poszukują oszczędności, ale nie chcą tracić na tak ważnej jakości. Liczy się za to większa efektywność, ulepszenia i udoskonalenia osiągane mniejszymi kosztami lub inwestycjami, które szybko się zwracają. Sposobem na to są kotary zamiast drzwi. Uniwersalne, bo nadające się do zastosowania w rozmaitych zakładach, magazynach i nie tylko.

Kotary zamiast drzwi - biznes w parze z ekonomią


Kurtyny paskowe z pcv to kotary na drzwi, które ze względu na elastyczny i miękki materiał, znacząco ułatwiają i upłynniają poruszanie się ludzi oraz pojazdów. Zastąpienie kotarami klasycznych drzwi w magazynach, halach, warsztatach, zakładach przetwórstwa spożywczego czy chłodniach, sprzyja ograniczeniu kosztów, większej ekonomii i bardziej komfortowej pracy.

Zastosowane kotary zamiast drzwi nie tylko upłynniają ruch. Chronią również przed działaniem warunków zewnętrznych, które mogłyby negatywnie wpłynąć na prowadzone wewnątrz obiektów prace, jak i przechowywane, magazynowane czy pakowane produkty. Jest to szczególnie ważne w przemyśle spożywczym i w chłodniach, gdzie każdorazowe otwarcie drzwi o tradycyjnej konstrukcji, powoduje wahania temperatur. Tym samym dochodzi do zmiany panujących w obiektach warunków, ryzyka utraty właściwości przechowywanych produktów i ponoszenia dodatkowych kosztów.

Hałas, kurz, pył - to tylko część z czynników, które również mają niebagatelny wpływ na działania prowadzone wewnątrz obiektów oraz komfort pracy pracowników. Kotary na drzwi chronią przed dźwiękami dochodzącymi z zewnątrz, nie dopuszczają do przedostawania się, między innymi zabrudzeń.

Brak ograniczeń w ruchu, oszczędność na użytkowanej energii, wyższa efektywność podejmowanych prac - to tylko część z wielu zalet, jakie posiadają kotary na drzwi. Ich duży wybór, indywidualne dopasowanie, fachowe doradztwo oraz w razie potrzeby wykonany precyzyjny i sprawny montaż, gwarantuje firma https://www.kurtynypasowe.pl/. Na firmowej stronie można dokonać wstępnych obliczeń kosztów zamówienia danej kurtyny pasowej, zapoznać się z przykładowymi realizacjami i dokonać satysfakcjonujących zakupów.