bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 22 lipca 2019
  • wyświetleń: 2269

Galeria Fotografii B&B: pokonkursowa wystawa fotografii "Kochać Człowieka"

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Miejski Dom Kultury w Bielsku-Białej" podaj

Za nami:

Do 3 sierpnia w Galerii Fotografii B&B, mającej swoją siedzibę w Domu Kultury Włókniarzy przy ulicy 1 Maja 12, można zobaczyć w ramach pokonkursowej wystawy najlepsze prace XI Ogólnopolskiego Biennale Fotografii "Kochać człowieka".

Reklama

wystawa "Kochać człowieka"
wystawa "Kochać człowieka" · fot. arch. MDK


Prestiżowy konkurs, od wielu lat organizowany przez Oświęcimskie Centrum Kultury, przedstawia oblicza współczesnej miłości, nienawiści oraz innych emocji współtworzących obraz świata, w którym żyjemy.

Widząc te przejmujące fotografie, niesamowite ujęcia - jak pisze we wstępie do katalogu wystawy przewodniczący komisji konkursowej Andrzej Zygmunt - opowiadające „o problemach występujących między ludźmi i skutkach funkcjonowania obecnego modelu kulturowego, jakimi są samotność i izolacja” zostajemy zachęceni w bezpośredni sposób do własnych przemyśleń, a co za tym idzie do sięgnięcia do zasobów osobistej wrażliwości, która prowadzi do przywołania znanego powiedzenia: „Jestem człowiekiem i nic co ludzkie, nie jest mi obce”...

Wystawę można zobaczyć w Galerii Fotografii B&B (Dom Kultury Włókniarzy przy ulicy 1 Maja 12) od wtorku do piątku w godzinach 10.00-18.00 oraz w soboty w godzinachh 9.00-15.00. Wystawa będzie prezentowana do 3 sierpnia.

wystawa "Kochać człowieka"
wystawa "Kochać człowieka" · fot. arch. MDK

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Miejski Dom Kultury w Bielsku-Białej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Miejski Dom Kultury w Bielsku-Białej" podaj