Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 17 lipca 2019
  • wyświetleń: 2364

Podbeskidzie najlepiej organizuje mecze na zapleczu Ekstraklasy

Departament Organizacji Imprez i Infrastruktury PZPN co roku przygotowuje dla kibiców polskiej piłki zestawienie ocen wybranych obszarów organizacji meczów m.in. Fortuna I ligi. Dokument został opracowany na podstawie raportów Delegatów Meczowych PZPN, informacji organizatorów zawodów oraz oceny stanu nawierzchni boisk dokonanej przez Sędziów.

podbeskidzie, stadion miejski
fot. bielsko.info


TS Podbeskidzie na tle ligowych rywali wypadło pod względem organizacyjnym bardzo pozytywnie. W niemal każdej kategorii zestawienia znajdujemy się w czołowej trójce klubów pierwszoligowych (najczęściej wraz z GKS Tychy, Bruk-Bet Termalicą Nieciecza i Stalą Mielec).

W aspektach takich jak: parkingi dla drużyn i oficjeli meczowych, funkcjonowanie ciągów komunikacyjnych i wyjść bezpieczeństwa, system stewardingu, praca służb medycznych, praca Kierownika ds. bezpieczeństwa, praca spikera zawodów, klub z Bielska-Białej jest najlepiej przygotowanym do rozgrywek spośród wszystkich ligowych rywali.

Podbeskidzie wygrywa też najbardziej prestiżową klasyfikację - ogólna ocena organizacji meczów. Jest to rubryka wypełniana przez Delegatów Meczowych PZPN jako podsumowanie w ramach Raportu z poszczególnych zawodów piłkarskich.

- Jesteśmy bardzo dumni z faktu, iż cały sezon ciężkiej pracy w trosce o bezpieczeństwo i komfort kibiców na naszym stadionie przyniósł klubowi owoc w postaci triumfu w tej kategorii. Zajęliśmy pierwsze miejsce ze wynikiem 5,06 (średnia ocen 1-6). Na drugiej pozycji z oceną 5,00 znalazła się Stal Mielec, a na ostatnim stopniu podium Bruk-Bet Termalica Nieciecza - 4,88 - czytamy na stronie klubu.

ab / bielsko.info, źródło: TS Podbeskidzie

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.