Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 15 lipca 2019
  • wyświetleń: 3379

Przetarg na auta dla urzędników. Oferty złożyli dealerzy Toyoty

Pięć firm złożyło oferty w przetargu na dostawę samochodów osobowych dla Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej. Wszystkie firmy prowadzą sprzedaż pojazdów marki Toyota.

Toyota Camry
Toyota Camry hybrid - nowe auto służbowe prezydenta? · fot. Toyota


Przypominamy, że Urząd Miejski w Bielsku-Białej ogłosił przetarg na dostawę czterech samochodów o napędzie hybrydowym. Zadanie zostało podzielone na dwie części: dostawę samochodu o wyższym standardzie i większej mocy silnika oraz trzech samochodów z niższych wyposażeniem i mniejszą ilością koni mechanicznych. Więcej o przetargu pisaliśmy w artykule "Urząd kupi 4 samochody hybrydowe. Wśród nich czarna limuzyna".

Pod koniec ubiegłego tygodnia poznaliśmy oferty. Do pierwszej części przetargu przystąpiło czterech dealerów marki Toyota. Najtańsza ofeta spółki ASO MR z Radomia opiewa na kwotę 155 tys. złotych i mieści się w przewidzianym przez miasto budżecie 160 tys. złotych.

Pięć ofert wpłynęło na drugą część przetargu, czyli dostawę trzech samochodów osobowych. Najtańszą ofertą złożyła firma Toyota JA-NOW-AN z Zabrza, która dostawę samochodów wyceniła na kwotę 314 tys. złotych. I w tym przypadku kwota ta mieści się w budżecie, które miasto zamierza przeznaczyć na zakup samochodów (340 tys. złotych).

Jak udało nam się ustalić, w pierwszej części przetargu dealerzy zaproponują Toyotę Camry hybrid. Pozostałe trzy samochody to najpewniej Toyota Corolla hybrid.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.